הביקור בקליניקה

על התהליך

את פניך בחדר הקבלה תקבל מנהלת שירות הלקוחות שלנו.
בתום מילוי שאלון רפואי קצר תתבקש/י להיכנס לחדר הטיפולים ולשוחח עם ד"ר ארנרייך, למסור פרטים אודות מצבך הרפואי וכמובן להביע את משאלותיך האסתטיות. בהתבסס על בדיקה ואבחון מדוקדקים, תוכל ד"ר ארנרייך להציע לך תכנית טיפולית. שביעות רצונך היא ערך עליון לנו ולכן חשובה מעורבותך המלאה בתכנון הטיפול, תוך תיאום ציפיות מציאותי ומתן הסברים מדויקים ומפורטים.
אנו תמיד נשאף להגיע למראה טבעי תוך שמירה על פרופורציות נכונות ולכן יתכן כי ניאלץ לסרב לבקשות מסוימות תוך מתן המלצות והסברים על תוצאות רצויות וצפויות.

חשוב להדגיש:
בעת מילוי השאלון והשיחה עם הרופא חשוב לזכור, כי מדובר בטיפולים רפואיים ולמסור פרטים נכונים ומלאים!
חשוב להקשיב להסברים והנחיות לפני, במהלך ואחרי הטיפול ולהקפיד עליהן!
כל גוף מגיב לטיפולים באופן שונה, לכן תוצאת טיפול שהושגה אצל מטופל מסוים לא בהכרח תתקבל אצל מטופל אחר!
לא קיים בעולם הרפואי חומר או טיפול חפים מתופעות לוואי. במרבית המקרים תופעות הלוואי חולפות או ברות תיקון, בעיקר כאשר נמנעים מלהשתמש בחומרים קבועים.                                

הטיפולים האסתטיים אינם קבועים ולעומתם תהליכי ההתבגרות כן, לכן קיים הצורך לחזור על הטיפולים ולתחזק באופן שוטף. לעיתים יש לבצע טיפולים נוספים או משלימים למקסום התוצאות. בטיפולים אסתטיים אין קסמים אך מילת הקסם היא סבלנות, בחלקם מתקבלת התוצאה הסופית לאחר מספר טיפולים ולאחר פרק זמן מסוים מתום הטיפול האחרון.

והכי חשוב: כדאי להעלים את המילים "להעלים" ו"לעצור את השעון" מאוצר המילים שלנו. ניתן לטשטש, להראות טוב יותר ולהתבגר בחן ובאלגנטיות!

בהצלחה!